Wyniki egzaminów zawodowych

20.3.2020

Prosimy uzbroić się w cierpliwość, druga część wyników powinna zostać wysłana wkrótce. Więcej informacji w poniedziałek. Szkoła dokłada wszelkich starań, aby wyniki do państwa dotarły.

Informujemy, że wyniki zostaną podane drogą elektroniczną (e-mail lub sms) w dniu 20.03.2020r. na numer telefonu oraz adres e-mail podane w deklaracji. Wysyłka wyników nie jest zlecona przez szkołę.

Egzamin zdany:

• pisemny: 50%
  • praktyczny: 75%

Dyplomy/ świadectwa zostaną dostarczone do szkół z opóźnieniem. Termin odbioru zostanie ustalony po 25.03.2020r.

Osoby, które nie zdały egzaminu w sesji styczeń-luty 2020, mogą założyć deklarację  na sesję czerwiec-lipiec 2020  do 31 marca 2020 r.

Jak złożyć deklarację:

• Skan wypełnionej i podpisanej deklaracji należy wysłać na adres kwidzyn@zak.edu.pl
  • należy wpisać temat: DEKLARACJA EGZAMIN ZAWODOWY (deklaracje wysłane z innym tematem nie będą brane pod uwagę)
  • "ściąga" jak wypełnić deklarację została zamieszczona w pliku poniżej
  • jeżeli deklaracja do nas wpłynie potwierdzimy odpisując na wiadomość.