Kadry, płace, ZUS

Cena:

699 zł

Liczba godzin:

55 godzin

Tryb nauczania:

Online

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Wszelkie tabelki, Excel, segregatory i tony dokumentów Ci niestraszne? Jesteś osobą skrupulatną niczym księgowa, a każdą pomyłkę w obliczeniach wyłapujesz w mig? Starasz się być na bieżąco w zmianach w prawie dotyczących płac, jednak czujesz, że co nieco Ci umyka? Dokształć się na kursie kadry, płace, ZUS i wyróżnij się na rynku pracy!


Dla kogo jest ten kurs w Żaku?

Myślisz o zatrudnieniu w korporacji, małym lub średnim przedsiębiorstwie bądź innej firmie? Chcesz pracować w dziale kadr, płac, dziale finansowym bądź w HR? Tego typu działy mają różne nazwy w różnych zakładach pracy, jednak obowiązki, jakimi będziesz się tam zajmować, są podobne. Program kursu skierowany jest przede wszystkim do absolwentów szkół średnich oraz uczelni wyższych. Wiedza, którą przyswoisz w toku edukacji, będzie przydatna również gdy myślisz o założeniu własnej firmy i chcesz samodzielnie prowadzić sprawy kadrowe.

Czego nauczysz się na kursie online kadry, płace, ZUS w Żaku?

Dzięki edukacji podczas kursu obsługa kadrowo-płacowa nie będzie mieć przed Tobą żadnych tajemnic. Nauczysz się jak rozliczać pracowników z Urzędem Skarbowym i sporządzać listy płac. Poznasz regulacje prawne zawarte w kodeksie pracy i kodeksie cywilnym. Będziesz znać zasady naliczania wynagrodzeń i narzut na wynagrodzenia. Poznasz nie tylko tradycyjne sposoby rozliczania, ale także zaznajomisz się z odpowiednimi programami komputerowymi, np. z programem Płatnik. Dowiesz się też szczegółów dotyczących Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.


Kim możesz zostać po nauce na kursie Kadry, płace, ZUS w Żaku?

Po ukończonej edukacji możesz poszukiwać pracy w działach finansowych, działach kadr czy w szeroko rozumianej branży HR. Specjalistów zajmujących się zasobami ludzkimi i płacami potrzebuje każda firma bez względu na jej zakres usług i rozmiar. Znalezienie pracy nie powinno być więc większym problemem. Możesz rozważyć także otwarcie własnego biura zajmującego się rozliczaniem i prowadzeniem spraw kadrowych. 


Ucz się w Żaku szybko i wygodnie

Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku?

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kursu Kadry, płace, ZUS będziesz znać:

 • Zagadnienia prawa pracy

 • Zakres czynności pracownika

 • Podstawowe prawa i obowiązki wynikające z prawa ubezpieczeń społecznych

 • Zasady ustalania wynagrodzeń według Polskiego Ładu

 • Zasady prowadzenia dokumentacji kadrowej zgodnie z zasadami Polskiego Ładu

 • Zasady obsługi programu kadrowo – płacowego

 • Zasady tworzenia regulaminów Zakładowych Funduszy Świadczeń Socjalnych

 • Zasady rozliczania pracowników w Urzędzie Skarbowym

 • Zasady BHP

Wszystkiego nauczysz się na naszej platformie e-learningowej: www.platforma.zak.edu.pl


Wymagania zapisowe na kurs online Kadry, płace, ZUS

 • pełnoletność

 • świadectwo ukończenia szkoły średniej

 • komputer ze stabilnym łączem internetowym

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt 

Cenę kursu automatycznie dzielimy na 2 raty.

Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V