Kurs - Masaż gorącymi kamieniami

Cena:

549 zł

Czas trwania:

15 godzin

Tryb nauczania:

Stacjonarny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Chcesz pomagać innym ludziom w pozbywaniu się bóli mięśniowych, łagodzeniu stanów pourazowych, chorób reumatycznych czy niektórych schorzeń neurologicznych? Wierzysz w uzdrawiającą moc natury i dotyku? Czytałeś/aś już o gorących kamieniach bazaltowych lub marmurowych, których na Dalekim Wschodzie używano do masażu? A może korzystałeś/aś z tego zabiegu na własnej skórze i teraz chcesz nauczyć się go wykonywać samodzielnie? Jesteś we właściwym miejscu - zapisz się na kurs masażu gorącymi kamieniami.


Dla kogo jest ten kurs w Żaku?

Fascynuje Cię medycyna orientalna? Kusi Cię, by kontynuować wielotysięczną tradycję i stać się spadkobiercą bądź spadkobierczynią mądrości Dalekiego Wschodu? Chcesz wzbogacić ofertę swojego salonu masażu bądź salonu kosmetycznego? A może pragniesz nauczyć się tej techniki dla siebie, by wykonywać masaż swoim bliskim i po prostu nauczyć się czegoś nowego? Wszystkie motywacje są dobre, by zapisać się na ten kurs w Żaku!

Czego nauczysz się na kursie masażu gorącymi kamieniami w Żaku?

Zaczniemy od zagłębienia się w przeszłość - zapoznasz się z historią masażu gorącymi kamieniami. Z prowadzącymi omówisz zagadnienia dotyczące ciepłolecznictwa. Dowiesz się jakie są rodzaje kamieni stosowanych w masażu. Zapoznasz się ze sprzętem do masażu, a także wskazaniami i przeciwwskazaniami do wykonywania zabiegu. Nauczysz się technik stosowanych w masażu gorącymi kamieniami, technik relaksacyjnych oraz oddechowych stosowanych w masażach „orientalnych”, a także technik czyszczenia kamieni. Weźmiesz udział w pokazie masażu gorącymi kamieniami, a później zaczniesz wykonywać go samodzielnie.


Kim możesz zostać po nauce na kursie masażu gorącymi kamieniami w Żaku?

Jeśli jesteś masażystą bądź masażystką, dzięki ukończonemu kursowi możesz wzbogacić swoją dotychczasową ofertę. Jeżeli chcesz zmienić miejsce zatrudnienia, dzięki dodatkowym kompetencjom łatwiej znajdziesz nową pracę. Jeśli masz własne studio masażu, nowa usługa może zwiększyć Twoją liczbę klientów. A jeżeli dopiero zaczynasz uczyć się technik masażu i ten kurs jest dla Ciebie pierwszym zetknięciem się z tematem, być może uda Ci się znaleźć interesujące zlecenia także w salonach urody, gabinetach kosmetycznych, gabinetach fizjoterapeutycznych, salonach medycyny orientalnej czy centrach SPA. 


Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku?

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kursu masażu gorącymi kamieniami będziesz potrafić:

  • wymienić wskazania do zabiegu

  • wymienić przeciwwskazania do zabiegu

  • wykonać masaż gorącymi kamieniami

  • czyścić kamienie.

Wymagania zapisowe na kurs masażu gorącymi kamieniami

  • pełnoletność

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt 


Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V