O szkole Żak w Kwidzynie

Szkoła Żak Kwidzyn została utworzona, aby zaspokoić potrzeby edukacyjne młodzieży i osób dorosłych pochodzących z województwa pomorskiego. W ramach kształcenia jednorocznego słuchacze mogą rozwijać swoje kompetencje w ramach kierunków kształcenia, takich jak: agent celny, dekorator wnętrz, instruktor ds. terapii uzależnień, konsultant ds. dietetyki, wizażystka/stylistka, grafika komputerowa, manikiurzystka, rejestratorka medyczna, trener personalny z elementami fitness, masaż z elementami SPA, a także podologia, transport i logistyka, rachunkowość i finanse czy aranżacja ogrodów. Kadra oraz słuchacze szkoły Żak w Kwidzynie chętnie angażują się w miejskie inicjatywy i biorą udział w licznych wydarzeniach. W kwietniu ubiegłego roku odbyła się 4 edycja Gry Miejskiej, w ramach której gimnazjaliści z kwidzyńskich szkół, a także drużyna szkoły Żak, wzięły udział w zabawie polegającej na wykonywaniu różnorodnych zadań, między innymi przygotowanie kreatywnego plakatu z napisem „Chcę być słuchaczem ŻAKA, bo…”. Całość imprezy zwieńczyło wspólne ognisko. Inną imprezą, w której z przyjemnością wzięła udział ekipa szkoły Żak, była akcja PlaŻAK Kwidzyn, w ramach której plażowicze otrzymali balony z logotypem placówki, do tego butelki wody mineralnej „Żakowianki” oraz foldery, magazyn i inne gadżety. Przyjaciele i sympatycy szkoły Żak, z reprezentacją z oddziału grudziądzkiego, wzięli też udział w V Biegu Gniewskim, zorganizowanym przy współudziale Zakładu Produkcji Kruszyw. Siedziba szkoły Żak istnieje w Kwidzynie od 2003 roku. Placówka znajduje się przy ulicy Chopina 30. Sekretariat jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych od poniedziałku do piątku, od godziny 9.00 do 17.00, zaś w soboty od 8.00 do 16.00.

Twoja przyszłość zaczyna się dzisiaj!

Już dzisiaj możesz zacząć podążać za swoją pasją, uczyć się dokładnie tego, czego będzie od Ciebie oczekiwał Twój przyszły szef lub samemu stać się swoim szefem i kształtować swoją finansową przyszłość.

Tę drogę wybrało już ponad pół miliona słuchaczy szkół Żak. Dołącz do nich!

Rejestracja on-line zajmie Ci kilkanaście sekund, a korzyści z niej będziesz czerpać do końca życia.