Zarządca nieruchomości

Cena:

1899 zł /3 raty

Liczba godzin:

150 godzin

Czas trwania:

3 miesiące

Tryb nauczania:

Online

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Zastanawiasz się nad podjęciem pracy w sektorze nieruchomości? Interesuje Cię zarządzanie budynkami? Na kursie administratora nieruchomości poszerzysz swoją wiedzę z zakresu prawa, ekonomii, marketingu, psychologii sprzedaży czy obsługi klientów. Poznasz tajniki dokumentacji, zasad rozliczania mediów i technicznej eksploatacji. Będziesz przygotowany do codziennych obowiązków zarządcy nieruchomości.

Pamiętaj, że od 1 stycznia 2014 roku nie ma wymogu posiadania licencji z zakresu zarządzania nieruchomościami. Wszelkie prawa i obowiązki stron oraz stosunki między właścicielem nieruchomości czy wspólnotą mieszkaniową i zarządcą określa jedynie pisemna umowa.

Dla kogo jest ten kurs w Żaku?

To kurs dla osób dokładnych, precyzyjnych i obowiązkowych, które myślą o rozpoczęciu pracy jako zarządca nieruchomości. Wiedza zdobyta podczas kursu pozwoli profesjonalnie podjąć się typowych obowiązków administratora budynku.

Czego nauczysz się na kursie zarządcy nieruchomości w Żaku?

Na kursie zaznajomisz się z pojęciami dotyczącymi nieruchomości i technicznymi aspektami zarządzania. Nauczysz się tworzyć plan zarządzania nieruchomością. Dowiesz się więcej o aspektach prawnych ważnych dla zarządcy nieruchomości. Poznasz etykę obowiązującą w zawodzie. Przyswoisz wiedzę o przejmowaniu nieruchomości w zarządzanie. Nauczysz się konstruować umowy związane z zarządzaniem nieruchomości. Poszerzysz wiedzę dotyczącą zarządzania ekonomiczno-finansowego nieruchomościami i pośrednictwa w ich obrocie. Dowiesz się więcej o źródłach pozyskiwania informacji o nieruchomościach. Poznasz zasady dotyczące marketingu i profesjonalnej obsługi klientów.

Kim możesz zostać po nauce na zarządcę nieruchomości w Żaku?

Po ukończonym kursie możesz starać się o pracę w branży nieruchomości. Będziesz w pełni przygotowany do zatrudnienia na stanowisku zarządcy nieruchomości. Niestraszne będą Ci nieruchomości różnego typu – mieszkaniowe czy komercyjne.

Ucz się w Żaku szybko i wygodnie

Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku?

Efekty kształcenia

Dzięki kursowi online na zarządcę nieruchomości:

  • zdobędziesz wiedzę z zakresu zarządzania nieruchomościami

  • będziesz przygotowany/a do pracy w branży nieruchomości w zawodzie zarządcy nieruchomości

Wszystkiego nauczysz się na naszej platformie e-learningowej: www.platforma.zak.edu.pl

Wymagania zapisowe na kursie zarządcy nieruchomości

  • pełnoletność

  • wykształcenie średnie

  • komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu

  • przeglądarka internetowa

  • mikrofon/słuchawki.

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt 

Cenę kursu automatycznie dzielimy na 3 raty.


Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V